Otwórz menu

Lekcje WF dla dzieci w Olsztynie w wyjątkowej formule

Zajęcia zorganizowane dla szkół, przedszkoli, półkolonii, kolonii i wycieczek w bawialni 7 Jump Kids to nie tylko zabawa a także budowanie zespołu, współpraca, praca zespołowa, pierwsza pomoc i wiele innych…

Wystarczy zabrać swoją klasę lub grupę i przyjść do naszego obiektu. Zatroszczymy się o znakomitą zabawę i bezpieczny ruch połączony z elementami edukacyjnymi. Sala zabaw posiada własnych trenerów, którzy na życzenie klientów mogą zaaranżować zabawę dla wybranej grupy dzieci. Przed parkiem znajduje się duży parking tak, że bez problemu autokar może się tam zatrzymać i bezpiecznie wymanewrować.

Lekcje WF dla dzieci w sali zabaw 7 Jump Kids

Jakie są zalety takich zajęć? Podczas lekcji WF w 7 Jump Kids w wyjątkowy sposób rozwijana jest koordynacja i ogólna sprawność ruchowa dzieci i młodzieży. Skakanie na trampolinach chroni przed wadami postawy. Co więcej, dzięki indywidualnie skonstruowanemu programowi zajęć, lekcja WF na długo pozostanie w pamięci uczestników! Troszczymy się o to, aby zabawa była wspaniała a integracja jeszcze lepsza!

Dla większych grup zorganizowanych jesteśmy w stanie zarezerwować cały teren parku na wyłączność, jesteśmy także gotowi do pracy w niestandardowych godzinach. Każda lekcja WF jest prowadzona przez instruktora, który przeprowadzi rozgrzewkę, zapozna dzieci z zasadami bezpiecznej zabawy a następnie przeprowadzi program dopasowany do grupy wiekowej.

O zajęciach grupowych w 7 Jump Kids:

 • zajęcia zawsze odbywają się pod okiem instruktora / instruktorów
 • zawsze omawiane są zasady bezpiecznego skakania i technika skakania
 • podczas zajęć skaczemy w sposób klasyczny, bez ryzykownych ewolucji
 • park wyposażony jest w pełne zaplecze sanitarne (szatnie, toalety, prysznice, suszarki)
 • możliwość skorzystania z oferty kawiarni (przekąski, ciasta, ciepłe i zimne napoje, pizza, gofry)
 • wstęp na trampoliny odbywa się wyłącznie w skarpetkach antypoślizgowych, które można kupić w parku w cenie 7 zł/para.

Przykładowy program zajęć:

 • Rozgrzewka z rozciąganiem (15 minut): Rozgrzewka ogólna: lekki jogging lub marsz w miejscu przez 5 minut. Rozciąganie całego ciała: szyja, ramiona, plecy, brzuch, nogi.

 • Nauka techniki skakania na trampolinie (20 minut): Demonstracja podstawowych technik skakania: prosty skok, skok w przód, skok w tył, skręt w powietrzu. Indywidualne wskazówki i korekty techniki dla każdego uczestnika.

 • Przedstawienie poszczególnych stref w parku trampolin (10 minut): Omówienie bezpieczeństwa i zasad korzystania z różnych stref: strefa skoków, strefa gier, strefa przeszkód akrobatycznych itp.

 • Krótki trening podstaw akrobatyki (15 minut): Ćwiczenia na równowagę: podstawy potrzebne do opanowania równowagi w powietrzu. Ćwiczenia na siłę: pompek, brzuszków, przysiadów. Ćwiczenia na gibkość: szpagaty, skłony rozciąganie mięśni. Początkujące elementy wprowadzające do akrobatyki.

 • Konkurs (10 minut): Krótki konkurs, który będzie miał miejsce w połowie zajęć, aby podnieść motywację i umożliwić uczestnikom sprawdzenie swoich umiejętności. Proste konkurencje na przykład: kto wykonuje najwyższy skok, kto przejdzie przez strefę przeszkód akrobatycznych najszybciej. Konkursy będą bezpieczne i każdy uczestnik będzie miał świadomość zasad bezpieczeństwa. Zwycięzców nagrodzimy małymi upominkami lub wyróżnieniem.

 • Chłodzenie i rozciąganie (10 minut): Spokojne skoki na trampolinie, zmniejszając intensywność. Rozciąganie całego ciała, skupiając się na mięśniach użytych podczas treningu.

 • Pamiętajmy o regularnym picu wody i zachowaniu ostrożności podczas wykonywania akrobatycznych ruchów. Zawsze ważne jest stosowanie odpowiednich środków ostrożności i korzystanie z profesjonalnego nadzoru, zwłaszcza podczas nauki nowych technik.

Kameralna Kawiarnia Pod Palmami

W Parku Trampolin 7 Jump Kids działa urokliwa Kawiarnia Pod Palmami, zapewniająca przyjemne miejsce wypoczynku dla opiekunów grup zorganizowanych, gdzie mogą Państwo zrelaksować się w tropikalnym otoczeniu. Skalny wodospad z oczkiem wodnym, hawajskie parasole, bujna roślinność i palmy tworzą atmosferę tropikalnej dżungli, dostarczając ukojenia od codzienności.

Oferujemy włoską kawę illy, francuskie herbaty Dammann oraz bogatą ofertę smacznych przekąsek, ciast, kanapek, pizzy, gofrów, bezalkoholowych drinków i napojów. Zapewniamy atmosferę sprzyjającą relaksowi, oferując spokojną muzykę (jazzową, klasyczną) oraz możliwość oglądania filmów przyrodniczych czy programów sportowych. Dodatkowo, udostępniamy bezpłatne WiFi, umożliwiając Państwu komfortowe korzystanie z sieci w przyjemnej atmosferze naszej kawiarni.

Cennik lekcji WF

Czas Cena
Pn-pt 10:00-16:00 Grupy od 10 do 15 osób 60 min. 22 PLN/os
90 min. 30 PLN/os
120 min. 39 PLN/os
Grupy od 16 do 30 osób 60 min. 21 PLN/os
90 min. 29 PLN/os
120 min. 37 PLN/os
Grupy powyżej 31 osób 60 min. 20 PLN/os
90 min. 28 PLN/os
120 min. 34 PLN/os
Pn-pt 16:00-19:30, sb-nd 10:00-19:30, święta, ferie i wakacje Grupy powyżej 10 osób: 60 min. 28 PLN/os
90 min. 38 PLN/os
120 min. 49 PLN/os

Skarpetki antypoślizgowe – 7 pln/para.

Zarezerwuj lekcję WF w 7 Jump Kids

Skontaktuj się z nami:

e-mail: recepcja@7jumpkids.pl

telefon: +48 668 037 709 (kontakt telefoniczny codziennie w godz. 8:00-21.00)

Istnieje możliwość rezerwacji wejść grupowych poza standardowymi godzinami otwarcia parku już od godziny 8:00. Dla większych grup powyżej 30 osób jest możliwość rezerwacji całego obiektu na wyłączność o dowolnej porze dnia. Cena rezerwacji całego obiektu jest ustalana indywidualnie w zależności od terminu i wielkości grupy.

Grupy do 4 klasy szkoły podstawowej zapraszamy od wczesnych godzin porannych do zamknięcia obiektu 7 dni w tygodniu.

Grupy starsze zapraszamy w godzinach przedpołudniowych 7 dni w tygodniu.

Godziny Otwarcia

Park Trampolin 7 Jump Kids
ul. Leonharda 7, 10-454 Olsztyn
recepcja@7jumpkids.pl
+ 48 668 037 709
Grupy szkolne, wycieczki i grupy zorganizowane
Poniedziałek- Niedziela (po wcześniejszej rezerwacji)
od godz. 8:00
Klienci indywidualni
Poniedziałek - Piątek
13:00 - 19:30
Sobota
10:00 - 19:30
Niedziela
10:00 - 19:30

  Wróć do góry
  Zamknij menu