Otwórz menu

7 Jump Kids sala zabaw w Olsztynie – wskocz do dżungli!

Stworzyliśmy unikalną przestrzeń rozrywki dla dzieci, która nie tylko oferuje nowe atrakcje, ale również przenosi dzieci w fascynujący świat tropikalnej dżungli. Wnętrza obiektu przekształciliśmy, tworząc otoczenie z bujnymi roślinami, egzotycznymi zwierzętami (lwy, małpy, żyrafy, słonie, papugi) oraz wyjątkową atrakcją – imponującą 6-metrową skałą z wodospadem, doskonałą tłem do uroczystego uwieczniania chwil na pięknych zdjęciach.

W tropikalnym klimacie stworzyliśmy również przestrzeń w Kawiarni pod Palmami, gdzie znajdują się przytulne pokoiki urodzinowe dla dzieci, idealne na urodzinowe przyjęcia. A dla oczekujących rodziców przygotowaliśmy strefę relaksu, gdzie pod tropikalnymi parasolami mogą delektować się koktajlami z palemkami, orzeźwiającą lemoniadą, bezalkoholowymi drinkami czy doskonałą włoską kawą illy. W Kawiarni Pod Palmami serwujemy pyszne przekąski przygotowywane na miejscu. Dodatkowo, z głośników w parku trampolin płyną relaksujące dźwięki natury, takie jak śpiewy ptaków, szum morza czy delikatny szept wiatru.

https://trampoliny.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2024/02/grafika_intro_salazabaw-1.png

Atrakcje dla dzieci w Olsztynie – 7 Jump Kids to 7 stref rozrywki dla najmłodszych

Nowoczesne wyposażenie parku trampolin 7 Jump Kids zostało stworzone z myślą o potrzebach, możliwościach i oczekiwaniach naszych najmłodszych gości. Wśród atrakcji znajdują się różnorodne rozrywki. Przygotowaliśmy dla Was miejsce, gdzie każda strefa to inny świat pełen emocji. Dołącz do naszej zabawy i odkryj 7 stref zabawy w samym sercu Olsztyna!

mapka wer2

Poznaj 7 stref atrakcji w sali zabaw 7 Jump Kids:

Strefa Małpi Gaj

Małpi gaj to strefa, w której dzieci uwolnią swoją energię i kreatywność. Dwie kilku metrowe zjeżdżalnie rurowe do których, żeby się dostać trzeba pokonać tor przeszkód. lub wieżę wspinaczkową. Dla najmłodszych przygotowaliśmy dwa baseny z kulkami. Zjeżdżalnie zapewniają dzieciom niezapomnianą dawkę adrenaliny, umożliwiając im ślizganie się w szybkim tempie. Tutaj maluchy rozwijają umiejętności motoryczne oraz koordynację ruchową w szczególności podczas wchodzenia na różne poziomy konstrukcji wieżą wspinaczkową.

Strefa Centralna i AirTrack

Strefa ta to prawdziwe królestwo aktywności i kreatywności dla dzieci! Znajduje się tu imponująca zjeżdżalnia rurowa, zapewniająca niezapomniane przeżycia podczas zjazdów. Miękkie podesty z klockami stanowią idealne miejsce do tworzenia przeszkód i zabawy w budowanie, rozwijając jednocześnie zdolności manualne i kreatywność. Dwie długie trampoliny o długości ponad 6 metrów to raj dla skoczków, którzy mogą wykonywać wszelkiego rodzaju akrobacje jak i skoki na poduszkę powietrzną. Dopełnieniem całej strefy jest nowa atrakcja -AirTrack czyli ścieżka akrobatyczna na której można bezpiecznie się bawić.

Strefa Poduszki Powietrznej

Tutaj dzieci z radością wykonują koziołki i skoki, rozwijają swoje umiejętności akrobatyczne. Poduszka powietrzna ma ponad 60m2 powierzchni, dzięki czemu dzieci wykonują ewolucje czując się przy tym całkowicie bezpiecznie. Poduszka podczas zabawy nie wybija innych bawiących się dzieci.

Strefa Gladiatorów

Specjalne kładki umieszone bezpośrednio nad poduszką powietrzną, gdzie dzieci za pomocą specjalnych miękkich wałków próbują pozbawiając równowagi zepchnąć uczestnika zabawy z kładki na poduszkę powietrzną. Zabawa rozwija zdolności motoryczne, ale również kształtuje ducha sportowej rywalizacji.

Strefa Koszykówki

Strefa z trzema koszami oraz ogromnym podestem, na który można wskakiwać i zeskakiwać wprost na trampoliny. Podest może również służyć rodzicom jako miejsce do siedzenia by być blisko bawiącego się dziecka. W strefie znajduje się 18 trampolin. Dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności skacząc na trampolinach i próbując zdobyć punkty, rzucając piłkę do kosza.

Strefa Siatkówki/zbijaka

Na specjalnie dostosowanej trampolinowej powierzchni, maluchy uczą się zwinności i precyzji, grając w zbijaka podczas skoków na trampolinach. To miejsce inspiruje do aktywności fizycznej i rozwijania umiejętności sportowych np. podczas gry w siatkówkę. W strefie znajduje się 12 trampolin poziomych oraz 6 trampolin skośnych.

Strefa Trampolinowa

W tej strefie dzieci mogą korzystać z dwóch ponad 6 metrowych długich trampolin, 10 poziomych oraz 4 skośnych tampolin.

To fascynujące miejsce, które inspiruje do eksperymentowania z ruchem, jednocześnie rozwijając równowagę i koordynację ruchową najmłodszych. Znajdujący się w strefie podest daje nieograniczone możliwości różnego rodzaju skoków.

W 7 Jump Kids dzieci mogą bawić się zarówno samodzielnie, w towarzystwie rówieśników, jak i pod czujnym okiem naszych instruktorów oraz rodziców. Co więcej, każdy rodzic może towarzyszyć swojemu dziecku podczas zabawy.

7 Jump Kids to miejsce rozrywki dla rodzin z dziećmi, grup zorganizowanych oraz przestrzeń urodzinowa dla najmłodszych w Olsztynie

Zapraszamy nie tylko mieszkańców Olsztyna i ich gości, ale także grupy zorganizowane, które mogą na miejsce przyjechać autokarem. Przy parku trampolin 7 Jump Kids znajduje się duży parking. Bawialnia posiada własnych animatorów, którzy na życzenie klientów mogą zaaranżować zabawę dla wybranej grupy dzieci. Sala zabaw kompleksowo pomaga także w organizacji urodzin dla dzieci i innych spotkań okolicznościowych.

Godziny Otwarcia

Park Trampolin 7 Jump Kids
ul. Leonharda 7, 10-454 Olsztyn
recepcja@7jumpkids.pl
+ 48 668 037 709
Grupy szkolne, wycieczki i grupy zorganizowane
Poniedziałek- Niedziela (po wcześniejszej rezerwacji)
od godz. 8:00
Klienci indywidualni
Poniedziałek - Piątek
11:00 - 19:30
Sobota
10:00 - 19:30
Niedziela
10:00 - 19:30

    Wróć do góry
    Zamknij menu